Whirlpool ART 6711/A++ SF

Smart

• Lacna jednoducha chladnicka
    • Relativne ticha
    • Trochu mala, ale pomer cena kvalita sa zhoduje

Museli sme rychlo kupit chladnicku, pretoze sa nam pokazila prave v najteplejsom obdobi roka. Velky vyber vstavanych nieje na trhu a museli sme sa zmestit do rozmeru skrine. Kvalita pomer cena dobra. Uvidime o 5-6 rokov. Zatial je aspon tichsia od starej (nebola starsia ako 5r) electrolux s displejom s elektronikou v strede- nešťastne riesenie, pretoze sa sa tam vyliala voda a skratovalo.

• tichá
    • nemá alarm, aj keď je to uvedené v popise
    • malý mrazák

keď som ju prvýkrát otvorila, pripadala mi ako hračka, tak dúfam, že niečo vydrží... a že je aspoň šetrná, pokiaľ ide o spotrebu energie

• , zakúpené v TPD.sk

Vybrali sme ako náhradu za pôvodnú vstavanú chladničku, ktorá už dosluzila (art 484/a/4). Zatiaľ ju máme krátko, ale v podstate sme spokojní. Rozmerom je ako bola pôvodná, takže nebolo treba nič prerábať, je ticha, nemá alarm, ak sú dvierka dlhšie otvorené, svetlo v chladničke začne blikať, vonkajšie bočné steny chladničky sú nerezové, rozloženie políc v chladničke sa dá prispôsobiť kto ako potrebuje-aj na dvierkach. Na dvierkach je priestor na 2 veľké fľaše napr. 2x1,5 l minerálky. Nádoba na vajíčka tu nie je, používam z pôvodnej chladničky.Boxy v mrazničke sú tiež vyhovujúce, stredný je naozaj veľký, je tam taká oddelujuca prepazka, ktorá je vyberatelna a vrchný box je iba taký plytký-trebars na nanuky, ovocie, zeleninu.

Energetická trieda
Prevedenie
kombinované
Výrobník ľadu
Smart

vstavaná chladnička s mrazničkou dole • výška 177 cm • objem chladničky 195 l • objem mrazničky 80 l • energetická trieda A++ • 6. zmysel Fresh Control pre udržanie potravín dlhšie čerstvých • LED osvetlenie • automatické odmrazovanie chladiacej časti • ventilátor • hlučnosť max. 35 dB Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt
    • Mám chladničku.
    • Bohužiaľ, mám pocit, že sľubovaná technológia superstop frost je podvod. Ani zďaleka sa nepribližuje k technológii no frost. Je podobná bežnej mrazničke. Veľa ľadu, časté rozmrazovanie

Už by som si ho nekúpil!

• Lacna jednoducha chladnicka
    • Relativne ticha
    • Trochu mala, ale pomer cena kvalita sa zhoduje

Je tichý a úsporný, ale dobre chladí, nič sa nepokazí.

• Tichý, A++, dobre chladí, baliteľný
    • držiak na fľašu trochu nepoužiteľný
    • spínač zapnutia/vypnutia ventilátora je problém
    • nedostatok plynu po 1 roku

Tichý, slušná veľkosť, ale po 1 roku došiel plyn

Značke Whirlpool dôverujeme, preto sme si ju kúpili, sme s ňou spokojní.

• tichá
    • nemá alarm, aj keď je to uvedené v popise
    • malý mrazák

• Nízka spotreba, atraktívny exteriér, tichý chod
    • zatiaľ žiadne

Dobrá cena, trochu užšia, ako som očakával

• Na to, čo robí (uchováva jedlo a nápoje v chlade), je perfektný.
    • V prístroji je trochu hlasný "Air Fliter".

Dobrá hodnota za peniaze, môžem v podstate odporučiť.

Potreboval som vstavanú chladničku a hoci nie je taká priestranná a dobre vyzerajúca ako normálna, môžem povedať, že som s výberom spokojný.

• Je tichý, dobre chladí a má dobré rozloženie.
    • Zatiaľ žiadne

Naozaj veľmi tichý, aj keď antibakteriálny filter bol trochu hlučný. Servis predajcu prišiel počas záručnej doby výmeny, zanedbal problém a okamžite ho vyriešil, veľmi spravodlivo.