Liebherr CTP 2521

Oddelená regulácia
Prevedenie
kombinované

• , zakúpené v Euroshop.eu

• tichý chod, dobre chladí, ľahké prehodenie pántov na opačnú stranu
    • Ledkové vnútorné osvetlenie je chladné - subjektívny pocit

som spokojný, kvalitné chladnička kvalitnej značky

Energetická trieda

Otočné dvere tak

Hladina hluku [dB] 40

Vnútorné osvetlenie LED

Technológia SmartFrost

• Pohodlné, staré zariadenie bolo odobraté

Nemusím ísť do obchodu

• Tichý, dobre chladiaci.

Nízka spotreba, nízka hlučnosť.

• Tichý, dobrá spotreba energie, dobrý pomer ceny a kvality
    • Zásobník na zeleninu by sa mohol skladať z 2 častí

Naša stará chladnička je pokazená

• Ľahko sa balí, je mimoriadne tichý.

Moja predchádzajúca chladnička bola neopraviteľná, takže som si musel kúpiť novú. Vybral som si ho na základe jeho spotreby energie a veľkosti a skutočnosť, že sa mi ho podarilo získať za výhodnú cenu, ma len utvrdila v mojom rozhodnutí.

• Fungovalo to, používame ho už asi rok. Tichý, dobre chladí, dobrá veľkosť dverného priestoru. Spočiatku som sa obával sklenených políc, ale prekvapivo som nemal žiadne problémy. Kovové police s mriežkami dnes už aj tak nedostanete. Osvetlenie LED, dlhý čas chladenia, Liebherr, všetko v jeho prospech. Súčasná cena 120k je prehnaná, ale okolo 90k je dobrá kúpa.
    • No Frost by bolo pekné, ale to je iná veľkosť a cenová kategória... Krátky napájací kábel, nedosahuje do výšky štandardnej zásuvky.

Už predtým som o tejto značke počula dobré veci.

Starý sa rozbil a zmestila sa len táto veľkosť

• -zapustená rukoväť
    • -žiarovka E14 (vymeniteľná)
    • -nízka spotreba energie
    • -dlhý čas ohrievania
    • -klimatická trieda ( SN-N-ST-T )
    • Vrátime sa k tomu o 10 rokov...

starý bolo potrebné vymeniť...

• Dobrý výkon a spoľahlivá prevádzka.
    • Nič také neexistuje.

Vybral som si ho kvôli dobrému pomeru ceny a kvality.

• Veľká chladnička, vstavaná, tichá.
    • Uprednostnil by som väčšiu mraziacu časť. Ak ho jednoducho nezabudujú, potom predpokladám, že by to mohlo byť dlhšie pripojenie k sieti. Žiadny predlžovací kábel sa nemôže používať podľa opisu. Do mraziacej časti umiestnili aj sklenený panel, nemyslím si, že je to dobrý nápad.

Potreba ma viedla k nákupu. Predchádzajúci pred 6 rokmi kúpil novú chladničku, aj keď chladí, ale ak hlasnejšie ako traktor. Oprava by v prípade možnosti stála približne 40 tisíc. Zistil som, že je to najlepší pomer ceny a kvality. Bola to 50 % zľava. Netuším prečo. Kúpil som ho online, zaplatil som prevodom. Bola dodaná včas. Obchod ma zatiaľ nesklamal.

• Veľmi spoľahlivý odolný.
    • Mne to vyhovuje.

Hodnota za peniaze.