Hisense RQ562N4AC1

Zameniteľné otváranie dvierok
Mraznička
Klimatická trieda
N,T,SN,ST

• tak co ja viem, proste chladi a mrazi, vyhoda je ze na dvere sa daju umiestnit magnetky :)
    • nema vzadu ten zastaraly radiator, na ktorom sa vzdy drzal prach
    • zatial je motor velmi tichy, fakticky ho temer nepocut, dufam ze to aj tak ostane
    • pri otvarani iba lavych dveri sa pootvoria i prave, myslim si ze by sa to dalo vyriesit lebo som videl aj take ktore toto nerobia
    • ventilator cirkulacneho systemu vzduchu je hlucnejsi, nic strasne ale je

pekna, zatial pomer cena - funkcnost: vynikajuca

Krásna akurát veľká moderná chladnička. Som veľmi spokojná Odporúčam

S kúpou som veľmi spokojná.

Spôsob umiestnenia
Zameniteľné otváranie dvierok
Mraznička
Klimatická trieda
N,T,SN,ST

americká chladnička s mrazničkou • automatické odmrazovanie • dotykové ovládanie • LED displej • antibakteriálne tesnenie chladničky • Super cool a Super Freeze funkcia • alarm • detská poistka • 4 poličky z tvrdeného skla • 2 XL šuplíky na ovocie a zeleninu • tácka na vajíčka • LED osvetlenie • výrobník ľadu • akumulačná doba 15 hodín • mraziaci výkon 12 kg/24 hod. • čistý objem chladničky 290 l • čistý objem mrazničky 2× 71 l • rozmery 181 × 79,4 × 70 cm Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• nema vzadu ten zastaraly radiator, na ktorom sa vzdy drzal prach
    • ventilator cirkulacneho systemu vzduchu je hlucnejsi, nic strasne ale je

pekna, zatial pomer cena - funkcnost: vynikajuca

Krásna akurát veľká moderná chladnička. Som veľmi spokojná Odporúčam

S kúpou som veľmi spokojná.

• Tichá vobec ju nepocut
    • Priestranna chladnicka
    • Velky mraziaci priestor. Az prekvapujuco vela sa zmesti do mraziaka
    • Svetlo v mraziaku je super
    • Moderny vzhlad
    • Super cena
    • Lahka manipulacia (napriek vyssej hmotnosti spotrebica) vdaka kolieskam
    • Vela veci sa zmesti do priehradiek na dverach chladnicky
    • Super je moznost zvacsit si chladnicku prepnutim jednej casti mraziaku. Hodi sa to cez sviatky

S vyberom som velmi spokojna.

zatiaľ ho mám krátko, ale som spokojný, chladnička vyzerá veľmi dobre

• Priestranná, dobrá regulácia teploty,
    • Kúsok malinko hlucnejsia, malý priestor na výšku nezmestí sa veľký hrniec.

Veľmi dobrá chladnička a super kombinácia dvierok s možnosťou otvorenia len pol chladničky ci mrazničky. Priestor medzi policami chladničky je na výšku úzky veľký hrniec sa nezmestí. No napriek tomu je veľmi priestranná. Potraviny vydržia omnoho dlhšie ako v našej starej predchádzajúcej chladničke, ale je o kúsok hlučné ale nie je to katastrofa. Ovládanie veľmi praktické a priehľadné.