Haier B3FE742CMJW

1 019 €
Doprava zdarma, Do 3 dní
Doporučená ponuka TIBI ELEKTRO

Do 3 dní • 1 variantDarčekPredĺžená zárukaZdarma88 % • 1 897 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarčekPredĺžená zárukaZdarma95 % • 2 383 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarčekZdarma92 % • 5 163 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodePredĺžená zárukaZdarma97 % • 31 975 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 851 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant8 €96 % • 87 140 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Spôsob umiestnenia

Chladiaci systém chladničky
    No Frost
    Prevedenie
    kombinované

beznámrazová chladnička s mrazničkou • výška 190 cm • objem chladničky 358 l / mrazničky 181 l • energetická trieda E • 12 rokov záruka na kompresor • technológia Total No Frost – zamedzí vzniku a usadzovaniu námrazy na stenách spotrebiča • zásuvka My Zone – možnosť nastavenia teploty v zásuvke na mieru • zásuvka Fresh Box – zásuvka na ovocie a zeleninu • systém Multi Air Flow – perfektná cirkulácia vzduchu v celom priestore chladničky • technológia FreshTURBO – eliminácia baktérií pomocou UV lúčov a filtra • systém Easy Access – oddelené zásuvky mrazničky so samostatným otváraním • funkcia Fuzzy - chladnička reguluje teplotu podľa teploty okolia • dávkovač vody s manuálnym plnením • LED displej • LED osvetlenie s postupným rozsvietením • hlučnosť 37 dB • V × Š × H: 190,5 × 70 × 67,5 cm

Dokumenty

• Dizajn, priestorná, tichá

Krásna chladnička s mrazákom, presne taká po ake som snívala. Vyhovuje mi hlavne možnost rozneho teplotného nastavenia jednotlivých priehradok, dokonca na mieru tak ako potrebujem pre dané jedlo/zeleninu/ovocie. Skvelý je i kompaktný zásobník na vodu. Jeho veľkost je tak akurát. Celkovo som hladala priestrannu chladničku ale max do šírky 70 cm a to spĺňa dokonale. Fasrebne by som kludne brala aj inú farbu, ale táto je neutrálna, tak sa dá pekne doladit do zbytku kuchyne. Z funkcionalít oceňujem aj antibakteriálne svetlo a ABT technológiu - určite dobre poslúži a nebudem musieť tak často chladničku a mrazák čistiť. Celkovo som spokojná aj s cenou, keď je kúpená v akcií, je to rozumný pomer výkonu a ceny.

• Máme výrobok len krátko,ale ide o úspornú chladničku s inovatívnym motorom,a zaujímavými funkciami.Zatiaľ všetko OK ! Pre výrobok sme sa rozhodli aj z dôvodu,že sme boli limitovaní výškou a šírkou a takisto aj nízkou hlučnosťou a novým invertorovým typom motora .

• - páčilo sa mi riešenie mrazničky,
      • - celkom dobrá spotreba podľa výrobcu,
      • - zatiaľ celkom tichá,
      • - vychladenie na nastavenú teplotu bolo celkom rýchle.
      • - mám ju pár dní tak zatiaľ neviem :),
      • - police vo dverách sa nedajú meniť (vyššie alebo nižšie, myslím, že len jedna),

Zatiaľ som spokojná. Čas ukáže či budem túto značku preferovať, nakoľko to je prvý výrobok tejto značky ktorý som si kúpila. Vybrala by som si inú značku, ale rozhodoval rozmer a spotreba energie.

Jediný nedostatok vidím v tom, že žiadna kamenný obchod nemal takýto typ chladničky (francúzsky) , aby si ho mohol zákazník pozrieť pred tým než si ho objedná a to som obehla všetky v našom meste.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Úžasná lednice s několika zásuvkami a v každé je možné nastavit vlastní teplotu.