Gorenje NRKI517E41 0 recenzií
Gorenje NRKI517E41 je vstavaná kombinovaná chladnička s bielym prevedením, ktorá ponúka čistú kapacitu chladničky 176 litrov a mrazničky 76 litrov, pričom mraznička je... Celý popis
559 €
Doprava 70 €, Na sklade
Odporúčaná ponuka Allegro.sk Do obchodu
Gorenje NRKI517E41
Odporúčané ponuky (2) Gorenje NRKI517E41 94% (33 319×)Na sklade 2 ocenenie
Vstavaná chladnička Gorenje NRKI517E41, 252 l, NoFrost, 177,2 cm
Vstavaná chladnička Gorenje NRKI517E41, 252 l, NoFrost, 177,2 cm
96% (144 593×)Na sklade Autorizovaný predajca 3 ocenenie
GORENJE NRKI517E41
GORENJE NRKI517E41
Najlacnejšie ponuky (4) Gorenje NRKI517E41 92% (12 101×)Info v obchode 2 ocenenie
Gorenje NRKI517E41 - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Gorenje NRKI517E41 - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
95% (60 754×)Do mesiaca 2 ocenenie
Chladnička s mrazničkou Gorenje NRKI517E41 biela
Chladnička s mrazničkou Gorenje NRKI517E41 biela
93% (8 153×)Do 2 týždňov 2 ocenenie
Chladnička Gorenje NRKI517E41
Chladnička Gorenje NRKI517E41
90% (1 061×)Info v obchode 1 ocenenie Darček
Gorenje NRKI517E41 NoFrost Dual
Gorenje NRKI517E41 NoFrost Dual
Popis produktu Gorenje NRKI517E41 je vstavaná kombinovaná chladnička s bielym prevedením, ktorá ponúka čistú kapacitu chladničky 176 litrov a mrazničky 76 litrov, pričom mraznička je umiestnená v spodnej časti. Tento model s dvojokruhovým systémom No Frost a funkciou rýchleho zmrazovania umožňuje efektívne skladovanie potravín bez tvorby námrazy. Ročná spotreba energie dosahuje 235 kWh, pričom patrí do energetickej triedy E. Maximálna hlučnosť je iba 35 dB, čo zaručuje tichú prevádzku. Chladnička má klimatickú triedu SN-ST a akumulačnú dobu 10 hodín pri výpadku elektriny. Vstavaný displej uľahčuje ovládanie, dvere sú uchytené koľajničkovým systémom. Rozmery chladničky sú 54 cm na šírku, 177,2 cm na výšku a 54,5 cm do hĺbky, pričom hmotnosť zariadenia je 57 kg. Mraziaci výkon je 6 kg za 24 hodín.
94% (33 319×)Na sklade 2 ocenenie
Vstavaná chladnička Gorenje NRKI517E41, 252 l, NoFrost, 177,2 cm
Vstavaná chladnička Gorenje NRKI517E41, 252 l, NoFrost, 177,2 cm
96% (144 593×)Na sklade Autorizovaný predajca 3 ocenenie
GORENJE NRKI517E41
GORENJE NRKI517E41
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zameniteľné otváranie dvierok
áno
Chladiaci systém chladničky
No Frost
Zobraziť ďalšie parametre
Poradňa Gorenje NRKI517E41
{"Obľúbené kategórie":[["Dojčiace tričká","https://tehotenska-moda.heureka.sk/f:24663:1/"],["Temperové farby","https://temperove-a-vodove-farby.heureka.sk/"],["Rohožky","https://rohozky.heureka.sk/"],["Detské dekoračné vankúše","https://dekoracne-vankuse.heureka.sk/f:22560:1/"],["Step mostíky","https://step-mostiky.heureka.sk/"],["Neparfumované vlhčené obrúsky","https://vlhcene-obrusky.heureka.sk/f:26712:1/"],["Náhradné nadstavce pre elektrické pedikúry","https://nadstavce-elektricke-manikury-pedikury.heureka.sk/f:34143:30830869/"],["Predajné stánky 3x3m","https://predajne-stanky.heureka.sk/f:40435:43215103/"],["Dámske tepláky XXL","https://damske-teplaky.heureka.sk/f:31429:30350557/"],["Šípkové čaje","https://caje.heureka.sk/f:20648:29513468/"]],"Vybrané značky":[["Chladničky Goddess","https://lednice.heureka.sk/f:3381:25387/"],["Chladničky Sharp","https://lednice.heureka.sk/f:3381:25408/"],["Chladničky Orava","https://lednice.heureka.sk/f:3381:1029687/"],["Chladničky Concept","https://lednice.heureka.sk/f:3381:506392/"],["Chladničky Amica","https://lednice.heureka.sk/f:3381:25398/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať brankárske vybavenie?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-brankarske-vybavenie-c1077-19807/"],["Ako vybrať prepravný vozík?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-prepravny-vozik-c2390-20347/"],["Ako si vybrať medzizubnú kefku?","https://www.heureka.sk/a/ako-si-vybrat-medzizubnu-kefku-c4859-19893/"]],"Vybrané produkty":[["Woody Počítadlo prírodné s farebnými korálkami","https://skolske-pocitadla.heureka.sk/woody-pocitadlo-prirodne-s-farebnymi-koralkami/"],["Východ slnka","https://malovanie-podla-cisiel.heureka.sk/vychod-slnka/"],["Hristina Krém na ruky a chodidlá Bulharský Jogurt 100 ml","https://starostlivost-o-ruky-a-nechty.heureka.sk/hristina-krem-na-ruky-a-chodidla-bulharsky-jogurt-100-ml/"],["Fidget Spinner Kovový Červený","https://fidget-spinner.heureka.sk/fidget-spinner-kovovy-cerveny/"],["Plastkon Primavera miska pod kvetináč terakota 12 cm","https://misky-pod-kvetinace-a-hrantiky.heureka.sk/plastkon-primavera-miska-pod-kvetinac-terakota-12-cm/"],["Tempish Radical 84 mm 84A 4 ks","https://kolieska-in-line.heureka.sk/tempish-radical-84-mm-84a-4-ks/"],["Hame Májka 120 g","https://pastety.heureka.sk/hame-majka-120-g/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}