Bosch KGV 36VL30

240 m
Prevedenie
kombinované

• , zakúpené v Senton

• Skvelý nerezový vzhľad bez zanechania odtlačkov,tichý chod,príjemné osvetlenie.
    • V spodnom šuplíku na ovocie a zeleninu neoddeľuje pachy.

S chladničkou som spokojná ako po estetickej stránke i po výkonnostnej.Možnosť nastavenia teploty.Pri nákupe by som však ešte zohľadnila možnosť vypnutia mrazničky,ktorá pri tomto modeli chýba.

• pekná,tichá

• - tichucky chod
    • - prijemne LED osvetlenie
    • - spotreba
    • zatial neviem o ziadnom nedostatku

Chladnicka by mala byt ten kus kuchynskeho nabytku o ktorom neviete. Pred touto som mala cest vyskusat si podobnu od firmy Electrolux. Mala dotykovy display, vypisovala teplotu v chladnicke aj mrazaku, prepinace na rezim nakup, vely nakup, eko a neviem co este. Po zapnuti ale prislo velke sklamanie a zistili sme ze je neskutocne hlucna a pol dna v kuse nieco robi. Raz v nej praskalo, raz sa nieco prelievalo, potom hucal kompresor nepretrzite pol hodiny, 5 minut pauza a cely kolobeh znova. Preto chcem doporucit kazdemu nech uvazuje naco vlastne chladnicku potrebuje a kupi si tichy spotrebic s malou spotrebou energie a dlhou zivotnostou. Tato BOSCH-ka splnuje moje ocakavania aj bez displaya na dvierkach a stovkach funkcii.

Spôsob umiestnenia
Dĺžka kábla
240 m
Prevedenie
kombinované

Voľne stojaca kombinovaná chladnička Bosch KGV36VL30, nerez s mraziacim boxom dole je nadčasovo elegantná chladnička s množstvom funkcií.

Kombinovaná chladnička s mrazničkou vzhľadu Inox, nadčasovo elegantná, vybavená funkciou supermrazenia. Funkcia supermrazenia udržiava nastavenú teplotu v mrazničke aj v prípade, že sa do nej vkladajú čerstvé potraviny. Podľa množstva vkladaných potravín, sa táto funkcia zapína 24 hodín vopred, aby sa zabránilo čiastočnému roztopeniu zmrazených potravín. Systém LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje odmrazovanie. Chladnička obsahuje CrisperBox pre uskladnenie ovocia a zeleniny a zachovanie jej čerstvosti. Súčasťou sú 4 výškovo nastaviteľné police z tvrdeného skla, z toho 3 vysúvateľné pre ľahší dosah k potravinám, pochrómovaný držiak na fľaše. Mraznička obsahuje jedinečný BigBox pre potraviny s veľkým objemom a vyberateľné sklenené medzidná z bezpečnostného skla. Toto všetko korunuje výnimočná úspora energie triedy A++.

Podrobná charakteristika ************************

• Celkový úžitkový objem: 309 l
  • Čistý objem chladničky: 215 l
  • Čistý objem mrazničky: 94 l

LED displej

Elektronická regulácia teploty

Automatické odmrazovanie

Funkcia superchladenia a supermrazenia 4 výškovo nastaviteľné police z bezpečnostného skla, z toho 1 špeciálny držiak na fľaše

Priehradka na maslo a syr 2 odkladacie priehradky vo dverách chladničky 3 priehradky v mrazničke

Miska na ľad 1 kompresor

• Spotreba el. energie: 227 kWh/365 dní
  • Príkon: 125 W
  • Napätie: 220 – 240 V
  • Hviezdičkové označenie mrazničky: ****
  • Mraziaca kapacita: 7 kg/24 hod.
  • Doba skladovania pri poruche: 23 hod.
  • Klimatická trieda: SN - T
  • Hlučnosť: 39 dB
  • Dĺžka prívodného kábla: 2,4 m
  • Rozmery (v x š x h): 186 x 60 x 65 cm
  • Hmotnosť: 76 kg
  • Farba: nerezová

• , zakúpené v Senton

• V spodnom šuplíku na ovocie a zeleninu neoddeľuje pachy.

• pekná,tichá

• - tichucky chod
    • - prijemne LED osvetlenie
    • - spotreba
    • zatial neviem o ziadnom nedostatku

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012 a 2013, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v najtovar.sk

• dizajn, energeticka trieda A++, kvalitna znacka, jednoduchost,
    • nemecka znacka ale zial made in Turkey

vyborna kombinovana chladnicka za vybornu cenu s kvalitna znacka, zatial maximalna spokojnost

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• Dizajn, vnútorný priestor, účinné chladenie, nízka spotreba
    • Zatiaľ žiadna vada.

Pre jeho farbu, energetickú úsporu a značku.
    Jednoduché ovládanie, funkčný vnútorný priestor.
    Má perfektný odkladací priestor na ovocie a zeleninu na spôsob Tupperware.
    Osvetlenie chladiaceho priestoru je LED diodami.
    Mrazica časť mrazí výborne.

• , zakúpené v Dolceshop

• design
    • asi nič

velmim pekny a vkusny produkt

• , zakúpené v HEJ.sk

• kvalita

kvalitná chladnička s mrazničkou za dobrú cenu

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Problém s umiestnením poličiek. Je to nemecký výrobok, ale poličky sa skoro nedajú presúvať. Dajú sa umiestniť len na vopred pripravené pozície, ktoré sú nevyhovujúce. Ak chcete dať do chladničky väčšiu nádobu, alebo 2l fľašu, tak musíte vybrať jedenu policu, inak tam nevôjde. Naša starý Calex mal miesta pre police každých 5 cm.

Spĺňa všetky očakávania. Okrem poličiek.

• Táto kombinovaná chladnička s mrazničkou je najhorší produkt, čo od firmy Bosch mám doma.Dal som sa ohlúpnuť akože,, Nemeckou kvalitou" a dva roky po záruke mi totálne zlyhal kompresor.Musel som zaplatiť nový.To, čo som akože ušetril na spotrebe som zaplatil za opravu.Nakoniec kompresor je Dánsky, vraj,chladiaca špirála je zaliata v skrini, takže ak Vám odíde, vyhodíte celú skriňu, teda 600Eura do hnoja.Skrine vraj robia bývalí Calexáci, takže Nemecké je na nej asi len tá fáma, že je nemecká.

Nikdy viac Bosch.