Bosch KDV 29VW30

Prevedenie
kombinované

• , zakúpené v TPD.sk

mraznička hore

• veľmi tichá, pekná, všetko ok, proste bosch :)
    • s touto značkou mám zatiaľ len samé dobré skúsenosti, aj s pračkami, väčšou chladničkou a varnou doskou..
    • páčilo by sa mi, keby bola takáto menšia mraznička umiestnená dole, ale takú som v ponuke od boschu nenašla.
  • , zakúpené v Vstavanespotrebice.sk

• Box na ovocie a zeleninu
    • Dobré osvetlenie interiéru
    • Celkom veľký mraziaci box na jej rozmery

Vymieňal som chladničku za starú Calex, ktorá mala v letných časoch už problémy s chladením.
    Nová chladnička chladí podľa očakávania a samozrejme lepšie než tá stará. Žiadne nedostatky som zatiaľ nepostrehol a som nadmieru spokojný. Crisp box je neuveriteľný - ešte som nevidel aby banány tak dlho vydržali (obzvlášť nie v chladničke).
    Myslím, že objem chladničky a mrazničky na jej rozmery sú naozaj dobré, hlavne mraznička, keďže som hľadal nižšiu chladničku na ktorú by sa dal ešte položiť (a manipulovať s ním) ešte ďalší spotrebič.

Spôsob umiestnenia
Klimatická trieda
SN-T
Prevedenie
kombinované

Biela klasická dvojdverová chladnička s mrazničkou s funkciou Superchladenie a Dynamické chladenie. Pri funkcii Superchladenie klesne teplota stlačením gombíka na minimálne 2 ° C. To má zmysel vtedy, keď sa do chladničky ukladá väčšie množstvo potravín určených na schladzovanie. Nové potraviny sa rýchlejšie ochladia a zároveň sa zabráni tomu, aby teplota nadmerne stúpla a uložené potraviny sa zahriali. Pri použití vnútorného ventilátora sa docieli všeobecne rýchlejšieho Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v TPD.sk

mraznička hore

• veľmi tichá, pekná, všetko ok, proste bosch :)
  • , zakúpené v Vstavanespotrebice.sk

• Box na ovocie a zeleninu
    • Dobré osvetlenie interiéru
    • Celkom veľký mraziaci box na jej rozmery

• , zakúpené v HEJ.sk

• slúži vyše roka, absolútne bez problémov, nehlučná, pekný dizajn

chladničku som vyberala podľa ceny, dizajnu, spotreby - táto značka je v rodine overená, takže vyšla z výberu najlepšie ona:)
    Kupovali sme pre rodičov - veľmi si ju chvália, je tichá, pekná, spoľahlivá - proste im sadla:) So značkou Bosch mám len dobré skúsenosti (na rozdiel od iných), takže som dlho neváhala - a neľutujem.