Whirlpool WBE 34132

Výrobník ľadu

• , zakúpené v Prva.sk

som spokojná, priestranná,, ešte nie je zapojená tak nedostatky neviem

• , zakúpené v Electro World

• Keďže chladničku mám iba týždeň,zatiaľ som spokojná.je priestranná,nehlučná,pekný dizajn,má veľký mrazák aj chladiacu časť.

Vybrala som si ju z dôvodu veľkosti.mám ju krátko,zatiaľ som veľmi spokojná.Je priestranná,nehlučná.

• veľký vnútorný priestor
    • tichý chod
    • antibakteriálne filtre
    • zatiaľ nič

veľká chladnička s energetickou triedou A++ za skvelú cenu
    rýchle dodanie tovaru
    doprava zdarma
    chladnička došla s malým poškodením na ľavej strane, ćo bolo reklamáciou uznané a vykompenzované poukazom na ďalší nákup v kamennej predajni, čo sa hodí, keďže plánujem kúpiť ešte nejaké elektrospotrebiče

Energetická trieda
R600a
Prevedenie
kombinované
Výrobník ľadu

Hlavnými prednosťami kombinovanej chladničky WBE34132 A++W je ľahký prístup do chladničky bez zbytočného zohýňania sa, efektívne využitý priestor pre zásuvku na ovocie a zeleniu, sklenené police so špeciálnym rámom zabraňujúcim pretekaniu vylitej tekutiny či praktická trojzásuvková mraznička.

Využiteľný objem chladničky: 229 litrov

• Využiteľný objem mrazničky: 119 litrov

• Počet kompresorov: 1

• Rozmery výška: 1895 mm

• Rozmery šírka: 595 mm

• Rozmery hĺbka: 640 mm

• Energetická trieda: A++

• Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: 24 hod.

• Typ termostatu chladničky: Mechanický

• Typ políc: Sklenené

• Zmrazovacia kapacita: 4,5 kg / 24 hod.

• Beznámrazový systém No frost: Nie

Rozmery hĺbka 640 mm
Hmotnosť 63 kg
Napájanie
Energetická trieda A++
Spotreba energie (kWh/24h) 0,61 kWh / 24 hod.
Prúdová poistka 16 A
Odolnosť pri výpadku elektrickej energie 24 hod.
Chladnička
Mraznička
Typ termostatu mrazničky Mechanický
Umiestnenie mrazničky Dole
Zmrazovacia trieda ****
Zmrazovacia kapacita 4,5 kg / 24 hod.
Počet šuplíkov 3
Nastaviteľné nožičky Áno
Zadné kolieska/valčeky Áno
Ukazovateľ teploty Nie
váha s obalom:65kg

• Víťaz súťaže ProduktRoku 2011 a 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Perfektná cena!!!
    • Občas je hlučná, čo prekáža najmä môjmu manželovi!!!

Chladničku sme vyberali aj na základe ceny a to že je A++ bolo taktiež prvoradé. S chladničkou som veľmi spokojná.

• , zakúpené v Prva.sk

rýchle dodanie tovaru
    doprava zdarma

• takmer nepočuť
    • pekný dizajn
    • dostatočný priestor tak v chladiacej ako v mraziacej časti
    • zatiaľ nemám nič

Dlho som hľadala penú a kvalitnú chladničku s mrazničkou za primeranú cenu. Bola som aj v obchode a viackrát som sa vrátila vždy k tejto značke a typuchladničky. Zatiaľ neľutujem. Som spokojná.

• , zakúpené v Euroshop.eu

• výhodná cena
    • dobrá kvalita

Potrebovala som priestrannejšiu chladničku aj s mrazničkou. Pri porovnávaní ceny, funkčnosti a kvality som sa rozhodla kúpiť aspoň triedu A++. Novú chladničku používame iba krátko, zatiaľ všeko funguje ako má.

• , zakúpené v talkive

• Dizajn,tichá,

Som s nou veľmi spokojná

• , zakúpené v Electro World

• Sice ju mam este len kratko ale som s nou nadmerne spokojna. A to ze si tam este aj filtre na pach v chladnicke, takze som velmi spokojna a odporucam aj inym. a este aj skvela cena.

• za dost nízku cenu vsetko co potrebujem, velky objem chladnicky, velky mrazak
    • zvláštne zvuky pri chladeni
    • mne osobne by vyhovali 2 sufliky na zeleninu, nie 1
    • nepostačujúci manuál
    • ventilátor je od výroby vypnutý (aj keď v manuáli píšu, že je zapnutý)

... nezlaknite sa ako my....my sme rozbalili najprv len spodnu zadnu cast chladnicky a kolieska/valčeky neboli na zvycajnom mieste (aj ked v case ked sme chladnicku objednavali uvadzali vsetky e-shopy, ze kolieska chladnicka ma)... pretoze kolieska su nahradene teflonovymi nozickami - zmena nastala pocas vyroby (info od p. z Whirpool). Po premiestneni chladnicky sme zistili, že manipulacia s chladnickou na tychto nožičkách je este lepsia ako na kolieskach.