Whirlpool WBE 31132A++W

• Tichá , pekný dizajn

cena + výkon
    odporúčam

• , zakúpené v Electro World

Na recenziu je ešte veľmi.... ale veľmi priskoro. Počkajme spoločne niekoľko rokov....potom to bude hodnovernejšie i serióznejšie voči výrobcovi , obchodu i zákazníkovi.
    Preto ak dávam hviezdičky je to len preto, lebo mi programátor nedal inú možnosť, keď chcem odpovedať. Ako sa môžete presvedčiť - CHCEL SOM !

• málo hlučná
    • nízka spotreba energie

produkt mi vyhovoval ako som už uviedol kvôli cene a nízkej energie, vzhľadom na to, že ide o produkt typu A**. Tento produkt by som určite odporúčala aj ostatným kto si chce vymeniť starú chladničku.

Spôsob umiestnenia
Umiestnenie mrazničky
dole
Mraziaca kapacita
4.5 kg/24 hod.

Energeticky úsporná kombinovaná chladnička WBE31132A++W uskladní vaše potraviny v priestoroch chladničky a mrazničky s využiteľným objemom 192 a 119 litrov. Je vybavená sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu, policami na dverách a zásuvkami v mrazničke.

Kombinovaná chladnička 177cm
Stručný popis: Combi, 322 l / 310 l (194/116), 1 k, energ. trieda "A++", sklen. poličky, Antibaktriálny filter, ventilátor, veľká zásuvka na ovocie a zeleninu, hlboká zásuvka v mrazničke, vyčnievajúce rukoväte, v 177 x š 59,5 x h 64 cm

2zákazníci neodporúčajú produkt

• vyrobca udava udaje ktore ked si clovek precita tak by tuto chladnicku chcel.to je to pekne
    • mam tento typ chladnicky uz asi rok zatial vsetko ok,ale dnes som ju odmrazoval a umyval a zistil som
    • ze udaje podla ktorych som ju kupoval si vyrobcovia alebo predajcovia menia tak aby mali co najvacsi zisk
    • a nechal som sa oklamat aj ja a to som ju doporucil aj znamemu od vedla a on si ju kupil.
    • v com klamu napr.spotreba el. energie je udavana 0,58kwh
    • udaje z mojho stitku 0,63kwh
    • mraziaci vykon 5kg za 24h
    • moj stitok 4,5kg za 24h
    • a ked si ju kupoval znamy o 5mesiacov neskor tak udaj o spotrebe el.energie zahadne zmizol, on ho uz na stitku nema.
    • preto aby bol kupujuci spokojny aku si kupil super uspornu a velku chladnicku .

uz si od Whirpool nekupim nic asi tak

• Velkost, cena, spotreba energie
    • Po 11 mesiacoch od kupy sa pokazila. Neopravitelne (unik chladiva do plasta).

Vzhladom na to, ze som ju musel reklamovat koli poruche po 11 mesiacoch pouzivania nemam dobru skusenost. Navyse, ked sme sa obzerali po novej, tak som zrovna dobre ohlasy na tuto znacku nepocul, prave preto uz Whirpool nie.

• Tichá , pekný dizajn

cena + výkon
    odporúčam

• Finalista súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• málo hlučná
    • nízka spotreba energie

• , zakúpené v talkive

• úsporná, málo hlučná, pekná dizajnovo
    • zatiaľ nie

- pretože šetrí el.energiou, je pristranná a má filter

• veľkosť mraziaceho priestoru
    • vadí my ventilátor vo vrchnom priestore chladničky

v kombinácií s chladničkou má najväčší mraziaci priestor - objem v porovnaní s ostatnými výrobkami

• Znacka a cena

Dobra znacka a zatial funguje velmi dobre.

• ideálny objem chladiaceho a mraziaceho priestoru pre 2-člennú r
    • odinu,idealna spotreba elektr.energie a dostupná cena

Mám záujem o kúpu ,vyhovuje cena pre dôchodcov.
    Odporučujem aj dalším záujemcom,ktorí si ešte nevybrali
    Nízka spotreba el.energie