Najnovšie recenzie zo sekcie Chladničky

AEG Santo 53630 CSX2

Overený zákazník Vstavanespotrebice.sk Overený zákazník

Pridané: včera, 14:33

Zakúpený v Vstavanespotrebice.sk

• Tichý, a v porovaní s cenou výborný
  • Nemám zatiaľ žiadne negatíva

Hľadala som chladničku A+++ za dobrú cenu a našla som.

Samsung RB 29FERNDSA/EF

Samsung RB 29FERNDSA/EF

Pridané: včera, 07:28

naozaj super kúpa

Gorenje R 6192 LW

Gorenje R 6192 LW

Peter Peter

Pridané: 22. júna 2016

• Spickove technicke parametre a technologicka vybava.
  • Lahke otvaranie dveri.
  • Cena (so zlavovym kuponom a dovozom 406,- €).
  • Chladi.
  • Prvy dojem
  • Druhy dojem

Doposial sme mali monoklimaticku chladnicku Gorenje s ktorou sme boli vysoko spojni dlhe roky.Jej vek a objem nas presvedcil o potrebe kupy novej, vacsej, lepsie vybavenej a uspornejsej.chladnicky.
- Kvalita spracovania. Zrejme tenke plechy z ktorych je vyrobena, sposobuju nerovny, zvlneny povrch, ktory je obzvlast pozorovatelny proti dopadajucemu svetlu. Vnutorna vybava (sklenene policky a plastove dverove priehradky) su tensia ako u starieho modelu i ako u konkurencie. Posobia chabo, hrkotavo a velmi krehko - rozbitne. Sklenene policky su hodne uzsie ako vnutorny priestor a maju velku volu do bokov. Trojo zavesnych policiek na dvere su sice dobre vyskovo nastavitelne, ale ich upevnenie v polohe je labilne.Tri plastove vanicky su vyrobene z podivneho makkeho plastu. Uz pri uchopeni prazdnej vanicky vznika dojem ze sa plast rozthne ci inak poskodi. Vanicky su taktiez hodne uzsie, nevytahuju sa lahko a pri zatlacani sa zvyknu spriecit. Po nastaveni otvarania dveri na druhu stranu ostali vo dverach po madle 3 otrasne velke diery s vykryvenym plechovym okrajom bez moznosti originalnym zakrytkovanim.Kvalita zrejme zodpoveda krajine vyrobcu, ktora je udavana ako Srbsko, alebo si mozete v azbuke precitat, ze bola vyrobena na Ukrajine. Ako komu vyhovuje.
- Ergonomia. Toto slovo je cudzie pre tuto chladnicku. V chladnicke je len o jedno voditko na police viac, ako samotnych polic. Hovorit o moznosti vyskoveho nastavenia a usporiadania polic je cisto utopia. Zial originalne rozostupy polic nam nevyhovuje, co vyrazne znizuje vyuzitelny objem chladnicky. Vsetky tri zasuvky maju madla na dolnej hrane, takze na uchopenie a vysunutie suplika sa musite zbytocne niko zohnut. Nad takymto jedinecnym riesenim sa museli sudruhovia zo Slovinska dlho zamyslat. LED osvetlenie by som prijal silnejsie a "teplejsie". Je neprirodzene a skresluje farbu potravin.Treba pocitat s uzsou vyuzitelnou sirkou vnutorneho priestoru, nakolko izolacia si ukrojila 3 cm zo sirky, oproti starsiemu modelu..
- Hlucnost. Uvadzana hodnota 38 dB patri k najnizsim na trhu. Nemam to cim objektivne zmerat, ale vsetci v domacnosti sme sa zhodli, ze je hlucnejsia ako stara, vybehana 42 dB chladnicka. Po kazdom zatvoreni dveri sa zrejme spusti vnutorny ventilator, ktory svojim kolisavym, hucavym tonom zneprijemnuje dlhe minuty pobyt v sirsom okoli chladnicky .
- Ostatne. Upozornujuci vystrazny ton na otvorene dvere, alebo vysoku teplotu vo vnutri chladnicky je prilis vysoky a starsie ludia ho nepocuju. Skutocnu spotrebu som sa zatial neodhodlal odmerat. Mam dovodne podozrenie, ze papierovy parameter je vysoko nadhodnoteny a po zisteni skutocnej spotreby by chladnicka putovala najkradsou cestou von z kuchynoobyvacky (cez okno). Jedinou a podstatnou vyhodou je, ze chladi (zatial). V tom pripade si vsak skrtnite hore jedno pre, a to cenu, lebo za tu cenu sa mi to zda zalostne malo. Neskor sa moze i dalsie pre zmenit na proti a to lahke otvaranie dveri, ktore sa casom moze zmenit na zle utesnene dvere.

Liebherr TX 1021

Liebherr TX 1021

Overený zákazník NAY Elektrodom culino

Pridané: 22. júna 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Perfektný dizajn, tichý chod.
  • Perfektné prevedenie.
  • Je úžasné koľko sa zmestí do malej chladničky.

Nemecká kvalita

Siemens KD 29VVL30

Siemens KD 29VVL30

Anonym Anonym

Pridané: 21. júna 2016

• pekny dizajn
  • pevna stabilna kovova konstrukcia narozdiel od plastovych Beko, Indesit... ktore by ani mikrovlnku neuniesli
  • presne (meral som) elektronicke ovladanie teploty v krokoch 2,4,6,8 stupnov
  • LED osvetlenie
  • zda sa mi ze je trochu hlucnejsia ako hned po kupe, mozno je to aj vyssiou teplotou v priestore, mam ju 2 mesiace

nemam co lutovat

Hotpoint ENBGH 19423FW

Hotpoint ENBGH 19423FW

Overený zákazník e-spotrebice Jordana Burianova

Pridané: 21. júna 2016

Zakúpený v e-spotrebice

• Splna vsetky deklarovane parametre

Ponuknuta cena bola najnizsia zo vsetkych v nasej obchodnej sieti, zarucna doba je predlzena na 5 rokov a tovar bol zaslany rychlo, bezplatne, na dobierku bez navysenia ceny. Som velmi spokojna s vasimi sluzbami

Samsung RB-F310G RB29FSRNDWW

Samsung RB-F310G RB29FSRNDWW

Overený zákazník MALL.SK Monika Jusková

• invertorový motor
  • menší počet poličiek, hlavne na dverách chladničky

10 rokov záruka na motor má prednosť pred vnútorným dispozičným riešením.

Samsung RS 7778FHCSR

Samsung RS 7778FHCSR

Overený zákazník OKAY.sk FeroM

Zakúpený v OKAY.sk

• Dostatok miesta, prepracovanie

Produkt splnil moje očakávania. Oceňujem výrobník ľadu a filter na vodu.

Hotpoint ENXTYH 19322 FWL

Hotpoint ENXTYH 19322 FWL

michal michal

• veľký objem
  • väčšia šírka je super, dajú sa tam uložiť aj väčšie veci bez problémov
  • má funkciu beznámrazovej prevádzky - keby dobre fungovala, bolo by to fajn
  • pri odmrazovaní vydáva silné zvuky (akoby práskal ľad)
  • vyššia spotreba ako je deklarovaná
  • po necelom polroku relkamovaná - chyba v riadiacej elektronike - prestala sa odmarazovať a nakoniec prestala chladiť úplne.
  • podľa slov technika je to bežná vec pri týchto chladničkách.

Jednu chladničku Hotpoint sme mali, nebol s ňou problém, tak sme aj do nového domu kúpili takú istú značku. Po čase začala blbnúť elektronika, chladnička sa prestala odmrazovať a nakoniec prestala chladiť. druhý krát by som sa popozeral po inej značke.

Zanussi ZRT 18100WA

Zanussi ZRT 18100WA

Zakúpený v DATART.sk

Maličká, dobrá pre maximálne 2člennú domácnosť. Inak zatiaľ spokojnosť.

Samsung RS 7577THCSP

Electrolux EN 3453 OOW

Overený zákazník Shoppie.sk mvera

Zakúpený v Shoppie.sk

• kupujem značku pravidelne
  • ale mala som si asi najprv pozrieť tovar v kamennom obchode lebo dosť hučí oproti vymenenej starej chladničke

ale je to predsa len ten tovar, ktorý som si vybrala

Siemens KI 87SAF30

Siemens KI 87SAF30

Overený zákazník Vstavanespotrebice.sk Roman

Pridané: 19. júna 2016

Zakúpený v Vstavanespotrebice.sk

• Cena a kvalita, dizajn

Som veľmi spokojný s kvalitou vyhotovenia.

Liebherr CP 3813

Liebherr CP 3813

Overený zákazník DOMOSS Overený zákazník

Zakúpený v DOMOSS

• Perfektna ticha chladnicka s absolutne variabilnym vnutrom, ma kolieska a kvalitne lakovanie (skoro nevidno ako mi ju prepravca dotlkol)

Odporucam vzhladom na spracovanie

Beko CSA 29022

Beko CSA 29022

Overený zákazník Shoppie.sk Oľga Kuchtová

Zakúpený v Shoppie.sk

• vyhovujú mi parametre i dizajn

odporúčam

Gorenje NRK 62 JSY2B

Overený zákazník DATART.sk Peter

Pridané: 17. júna 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Pekna na pohlad aj z vnutra
  • Najhorsia chladnicka ktoru som mal!!!!!!!! strasne hlucna, vydava neskutocne hlucne zvuky,kvilenie,praskanie,pukanie!!!

Cele zle!

Candy CCTOS 482 WH

Candy CCTOS 482 WH

Overený zákazník MALL.SK Komik

Pridané: 16. júna 2016

• Dobra cena, tichy chod, mam co som chcel:-)
  • Nic

Super