Indesit RAA 28

ST
Prevedenie
kombinované

• , zakúpené v Senton

• výrobok nám vyhovoval dizajnovo i finančne.

Výrobok nám vyhovuje dizajnovo i cenovo.

• lacná
    • použité plasty

Pri rozbalovani si dajte pozor na horný kryt kde je napísané A+class - držia ho len dva plastové kolíky. Neviem či to už bolo alebo sa mi to podarilo pri rozbalovaní ale oba sú odlomené. Na funkčnosť to nemá vplyv no ani to nepoteší:)

Na to načo bola vyrobená však spĺňa.

• vyhovuje svojou velkostou

vybrali sme ju kvoli rozmerom,ale aj cene,sme velmi spokojni a odporučili by sme ju každemu,kto potrebuje niečo menšie

Spôsob umiestnenia
Klimatická trieda
ST
Prevedenie
kombinované

Dvojdverová chladnička Indesit RAA 28 vybavená 41 litrovou mraziacou časťou umiestnenou hore. Chladnička je automaticky odmrazovaná. Samozrejmosťou je vybavenie sklenenými poličkami, ktoré sa dobre udržujú a navyše dobre vypadajú. Ďalej máte k dispozícii poličky vo dverách a tiež zásuvku na zeleninu. Spotrebič je zaradený do energetickej triedy A+. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Senton

• výrobok nám vyhovoval dizajnovo i finančne.

Výrobok nám vyhovuje dizajnovo i cenovo.

• lacná
    • použité plasty

Na to načo bola vyrobená však spĺňa.

• vyhovuje svojou velkostou

• , zakúpené v OKAY.sk

Primerana kvalita za rozumnu cenu

• cena a kvalita

odporúčam tento obchod ,doposial som tu dosť často nakupoval a stále som bol spokojný.

• , zakúpené v Electro World

Cenovo výhodná, úplne vyhovujúca.

• , zakúpené v Shoppie.sk

OK