Indesit BIAAA 14P X

• dva krát výrobník n aľad
    • chýba jeden šuflík v mrazáku, namiesto toho je tam polička
    • nemá dispelaj na nastavovanie teploty, teplota sa nastavuje otočným kolieskom
    • chýba vodorovný - kovový držiak na fľaše

chladnička chladí dobre, hlučnosť je normálna, nevyrušuje, je priestranná a postačuje aj pre väčšiu rodinu a má pekný dizajn.

• množstvo poličiek v chladničke a veľkosť chladiaceho priestoru
    • mraznička má aj úložný priestor s dvierkami a nie len zásuvky
    • výrobok nemá odvodový žliabok alebo kanálik na vodu pri rozmrazovanie

veľkosť chladiaceho priestoru, povrchová úprava - nerez, výhodná cenová dostupnosť, výhoda zapustených rukovätí na otváranie dverí,

• , zakúpené v Shoppie.sk

• opticky luxusnejsi vzhlad
    • priestorna
    • v mraznicke prva prehriadka pre rychle zmrazenie
    • hlucnost == tu by som jasne oznacil tovar za hlucny. Hned som to aj reklamoval,ale odpoved zo servisu samozrejme ,ze je to normalne. Poskytol som aj nahravku zvukov. Problem je v tom, ze ak je v pracovnom chladiacom cykle, tak zo stredu chladnicky vychadzaju sem tam klikave zvuky = akoby ste spinali a rozpinali kontakty v rele, je to dost rusive. V pasivnom stave ked nepracuje ani kompresor,tak je uplne ticho. Pomaly si zvykame,ale je to iritujuci neprijemny zvuk.
    • Mraznicka ma prvu policku bez vysuvnej policky, je tam len hore a dole chladiaca mriezka pre to rychle zmrazenie a ma to len klasicke vyklopne dvierka, kde davate maso pre rychle zmrazenie ,ale samozrejme pouzivame ju aj na dlhsie skladovanie mrazenych vyrobkov.
    • Posledna policka v mraznicke dole ma asi velkost mensej polovice hornej policky kvoli tomu,ze je vzadu umiestneny kompresor a tym padom velkostou parazituje na velkosti tej poslednej policky, ktora musi byt mensia. Tato policka je vhodna na mrazenu zeleninu.
    • Mraznicka nema odtokovu dierku na vyvod vody cez nastavec pri odmrazeni

Je to priemerna chladnicka za celkom dobru cenu, ktora velkostou splni ocakavania aj pri potrebe uskladnenia vacsieho objemu jedla. Jedinou hlavnou nevyhodou je dana intermitentna hlucnost.
    Ak by sa mi vazne chcelo natahovat sa s predajcom, tak by som ju kvoli hlucnosti vratil. Je skoda,ze zvukove prejavy si clovek vypocuje az pri dovezenom tovare v prevadzke. Necakal som,ze prave hluk bude problemom.

Osobne by som tovar neodporucil kupovat,ak cloveku ide o co najtichsiu prevadzku bez klikania.

Mraznička
Klimatická trieda
T
Prevedenie
kombinované

kombinovaná voľne stojaca chladnička Indesit v nerezovom dizajne • výška 200 cm • energetická trieda A++ • typická celoročná spotreba: 233 kWh • automatické odmrazovanie chladiacej časti • objem chladiacej časti 240 litrov, objem mraziacej časti 90 litrov • hlučnosť max. 40 dB Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• chladnička chladí, to som od nej očakávala,

• Velkost.
    • Nic

Zatial kratko pouzivana.

• , zakúpené v DATART.sk

Chladnicku som si vybral kvoli jej vyske a objemu... vela prestoru + velmy tycha. za dobru cenu dobra kvalita