Gorenje RK 60359OC

• tichy chod
    • velkost chladnicky
    • ulozny priestor v dvierkach mraziaka
    • maly mraziak

chladnicku som kupovala pre jej retro dizajn, prihliadajuc na velkost -objem a tichy chod chladnicky. Mraziak mohol byt vacsi a super by bolo, keby mal dva kompresory.

• cena a mensia kapacita,koli usporiadaniu policiek vo dverach

necham si ju , nic ineho by sa do mojej kuchyne viac nehodilo :-)

• , zakúpené v Andrea Shop

• chladnička je dizajnovo nádherná, v skutočnosti ešte krajšia ako na obrázku, vnútro má krásne a moderné, neskutočne usporiadané aj v chladničke aj v mrazničke, funkčnosťou super. Spoločnosť komunikovala s nami perfektne, ochotná prispôsobiť sa našim potrebám. Termíny dodržané, tovar 100%.
    • Odporúčam obchod a určite sa doň vrátime opäť. Ďakujeme.
    • žiadne proti sme nenašli

chladnička sa nám páčila a veľmi sa hodila do našej novej retro kuchyne, preto ten výber. Napriek cene sme tento model chceli.
    Cenovo bola u tejto spoločnosti najvýhodnejšia a to dokonca s rozdielom až o takmer 150 € lacnejšia ako ten istý produkt u inej spoločnosti.
    Dovoz bol až do domu, ochotný prispôsobiť sa časovým potrebám našej rodiny. Za minimálny poplatok, ktorý až prekvapil.
    Sme veľmi spokojní a vrátime sa na nákup opäť.

Energetická trieda
R600A
Prevedenie
kombinované
Výrobník ľadu

Dvojdverový model vyznačujúci sa výnimočne nízkou spotrebou energie, zaradený do energetickej triedy A + +. Originálny retro vzhľad v dokonalej harmónii so špičkovou modernou technológiou chladenia pre uchovanie stále čerstvých potravín. Na prvý pohľad upútajú retro detaily premietajúce sa do držadla a konvexnej línie evokujúcej dizajn 50. rokov. Nový náboj prinesie do priestoru aj ich farebnosť. Svojím farebným prevedením vnesú chladničky do vašej kuchyne hravosť a dodajú Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• dizajn a farba chladnicky - 100%
    • tichy chod
    • velkost chladnicky
    • ulozny priestor v dvierkach mraziaka
    • maly mraziak

• cena a mensia kapacita,koli usporiadaniu policiek vo dverach

necham si ju , nic ineho by sa do mojej kuchyne viac nehodilo :-)

• , zakúpené v Andrea Shop

• Odporúčam obchod a určite sa doň vrátime opäť. Ďakujeme.
    • žiadne proti sme nenašli

Sme veľmi spokojní a vrátime sa na nákup opäť.

• Pekný retro dizajn.
    • Tichý chod
    • Vnútorné osvetlenie a priestor.
    • Je to žial len o dizajne. Ladnička v podstate nemá žiadne funkcie len zaoblený tvar.
    • Prestrelená cena.

Odporúčam z dôvodu pekného dizajnu. Technofili asi siahnu po niečom sofistikovanejšom.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• priestranná
    • tichá
    • pekný dizajn
    • vyššia cena

zatiaľ som maximálne spokojná

• , zakúpené v e-spotrebice

• Je to presne to čo som očakávala a chcela
    • nic

pekná chladnička, dizajn, dobrá spotreba.

• , zakúpené v e-spotrebice

s chladničkou som veľmi spokojná, je veľká, priestranná a odporúčala by som ju aj ostatným

• vnútorné vybavenie

odporúčam