Electrolux ERB 34300W

92 l
Umiestnenie mrazničky
dole
Super mrazenie

• Priestorná, tichá a netvorí sa námraza.
    • Ťažšie sa otvára druhý krát po krátkom intervale.

Spokojnosť.

92 l
Umiestnenie mrazničky
dole
Super mrazenie

Výnimočne nízka spotreba energie vďaka najpokročilejším technológiám chladenie a izolácia. Kombinácia Electrolux ERB34300W vďaka tomu ponúkne spotrebu v energetickej triede A++. Z vybavení je potrebné pripomenúť nízkoteplotnú zásuvku umiestnenú nad zásuvkami pre zeleninu. Ponúka teplotu až o 15-20% nižšiu ako okolitá teplota v chladničke. Ideálna pre uloženie chúlostivejších potravín ako napríklad rýb, mäsa, údenín.

Kombinovaná chladnička
Výška 175 cm
Šírka 59.5 cm
Hĺbka 63.2 cm
Energetická trieda A ++
Spotreba el. energie 0.57 kW.
ECO rad Áno
Varovný signál chladničky žiadny
Varovný signál mrazničky žiadny
Úprava proti otlačkom prstov Nie
Farba biela

• Priestorná, tichá a netvorí sa námraza.
    • Ťažšie sa otvára druhý krát po krátkom intervale.

Spokojnosť.

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

spokojnosť s výrobkom,dobrá cena

• , zakúpené v Electro World

• spĺňa očakávané
    • zatiaľ nič

značku poznám a dôverujem mu naďalej,dobrá cena.

• , zakúpené v HEJ.sk

• výborný pomer cena / výkon (obsah)

odporúčam

• , zakúpené v Electro World

• dobrá cena
    • dobré parametre

Produk som si vybral na základe dobrých parametrov a ceny

• nízka spotreba
    • nehlučná
    • super cena

Výrobok mám zatiaľ krátko , slúži k mojej spokojnosti .
    Za túto krátku dobu som neobjavila žiadne -.
    Odporúčam priateľom.

• , zakúpené v talkive

Za dobrú cenu kvalitný výrobok

• Finalista súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk