Electrolux EN 3613MOX

Prevedenie
kombinované

• , zakúpené v Andrea Shop

Zatial spokojnost.
    Electrolux pouzivame uz dlho, sme s touto znackou spokojni.

• , zakúpené v HEJ.sk

Klimatická trieda
SN - N - ST - T
Prevedenie
kombinované

úsporná kombinovaná chladnička s mrazničkou ELECTROLUX • výška 184,5 cm • voľne stojaca konštrukcia • 1 kompresor • celkový úžitkový objem 337 litrov (226 litrov chladiaca časť a 111 litrov mraziaca časť) • energetická trieda A + + • LED osvetlenie • FreeStore • automatické odmrazovanie chladiacej časti • hlučnosť 40 dB Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Dokumenty

• , zakúpené v Andrea Shop

Zatial spokojnost.
    Electrolux pouzivame uz dlho, sme s touto znackou spokojni.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Hej.sk

Dakukeme,chladnička sa nám velmi páči

• Super pomer cena a kvalita
    • Slabé svetlo, madlá by mohli byť pevnejsie

Som spokojný

• Vysoká energetická úspora A++
    • špeciálna povrchová úprava proti packám
    • nízka hlučnosť
    • veľký priestor v mrazáku, chladničke
    • funkcia FREEstore( ventilátor rozháňa teplotu po celej chladničke a tak je konštantne rovnaká teplota všade).
    • možno chýba nejaká informácia o tom či je správna teplota v chladničke( na predošlej chladničke som mal taký zelený terčík, ktorý keď bol zelený, bola teplota optimálna).

Chladničku mám cca 2 týždne. Electrolux mám už druhýkrát.
    Oceňujem nízku hlučnosť, priestornosť, elegantný dizajn, a úsporu energie.
    ODPORÚČAM.

• , zakúpené v DATART.sk

• -mám ju krátko ale má tichý chod
    • -dizajn pekný
    • -cena primeraná

- táto chladnička mi vyhovovala rozmerovo, dizajnovo aj cenovo
    - hlavne budem rada ak mi poslúži čo najdlhšie