Bosch KGN 39VW31

kombinované

• , zakúpené v Shoppie.sk

• - pomer cena- kvalita
    • - vzhľad
    • - priesvitné zásuvky v mrazničke - menej hľadania = kratšie otvorená mraznička
    • - signalizácia dlhšie otvorených dvierok
    • - veľký chladiaci priestor
    • - na termostate v chladiacom priestore chýba označenie napr. 1 2 3 atď., teplotu je potrebné nastaviť "intuitívne"
    • - ťažšie dostupný chiller box
    • - plasty zásuviek sa mi zdajú byť dosť tenké a krehké - uvidíme, koľko vydržia

Túto chladničku sme kúpili preto, lebo sme potrebovali viac priestoru. Jednak preto, že sa rozrástla rodina tiež preto, že bývame na dedine a domácnosť zásobujeme nárazovo. Naša stará (15- ročná, Gorenje) chladnička šliape ako švajčiarske hodinky, ale ukladanie do nej pripomínalo skladanie puzzle. Nakoľko chladnička je jedným z najväčších požieračov elektrickej energie, vyberali sme výlučne spomedzi výrobkov v energ. triede A++. Takže keď sme ako najdôležitejšie kritériá zvolili veľký chladiaci priestor, nízku spotrebu a cenu, vyšla nám jednoznačne táto chladnička.Mraziaci priestor je dosť malý, ale na bežné používanie stačí.

• , zakúpené v OKAY.sk

tovar spĺňa moje požiadavky

• , zakúpené v HEJ.sk

• Veľká chladnička, beznamrazová, prehľadné usporiadanie.

Dlho som vyberal a som spokojný. Dvierka sa otvárajú trochu ťažšie, ale aspoň viem, že sú dobre izolované. So značkou Bosch mám dobré skúsenosti,

Spôsob umiestnenia
Klimatická trieda
SN-T
Prevedenie
kombinované

Kombinácia Bosch KGN39VW31 vám skvelo poslúži v kuchyni a navyše samozrejme aj dobre vyzerá. Patrí do energetickej triedy A++. Tento fakt znamená že kombinácia nespotrebuje veľa energie a jej prevádzka bude šetrná nielen energeticky a ekologicky, ale aj k vašej peňaženke. Úžitkový objem chladničky je 268 litrov a mrazničky 86 litrov. Doba skladovania pri poruche je skvelých 16 hodín, a mraziaca kapacita mrazničky je 14 kg za 24 hodín. Bosch KGN39VW31 patrí do klimatickej Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Shoppie.sk

• - ťažšie dostupný chiller box

• , zakúpené v OKAY.sk

tovar spĺňa moje požiadavky

• , zakúpené v HEJ.sk

• Veľká chladnička, beznamrazová, prehľadné usporiadanie.

• , zakúpené v DATART.sk

• Výborna /pekna funkčna
    • Mierne hlučnejšia a občas lezie na nervy ked človek niečo zabudne zobrať a musí čakať na vyrobnanie tlakov aby sa otvorila.To soudruzi z NDR nevedia spraviť niejaký slušivý dekompresny ventil?

Vcelku veľmi spokojny

• non-frost
    • motor je hlučnejší ako mala 16 rokov stará whirpoolka

• , zakúpené v Andrea Shop

• Priestranna
    • Box specialne pre uchovanie cerstvosti zeleniny a dalsi pre maso
    • Krasne vnutorne osvetlenie.. nie klasicka zlta, ale biela
    • Upozorni pipanim, ked je dlhsie otvorena
    • Chladi a mrazi vyborne
    • Ticha
    • Nic

ODPORUCAM!!!

• , zakúpené v Andrea Shop

• Výborne rozložený priestor na ukladanie potravín.

Maximálna spokojnosť